O noua reclama din campania de promovare a produselor Microsoft
Jerry Seinfeld il convinge pe Bill Gates sa traiasca “normal” in compania unei familii obisnuite (oameni reali).
Morala fiind, Windows Vista este pentru toata lumea, iar oricine poate sa foloseasca acest sistem de operare.
Are peste 4 minute dar nu te plictisesti 🙂
Imi place sentimentul de film din aceasta reclama, aproape ca uiti ca promoveaza ceva.
O reclama mult mai buna ca prima. “Microsoft ne intelege” pff
Deja a iesit versiunea de USB, acum putem pune Chrome pe un stick si sa zburam cu el. Putem cara cu noi aproape tot (history, cookies, bookmarks, setari)
Deoarece foarte putine siteuri sunt optimizate pentru el, foarte putine din cele care le frecventez eu. Nu stiu daca ati observat dar tabelele arata ciudat in acest browser. Nu se merita stricarea experientei online (din punctul meu de vedere) doar pentru ca GGL a lansat o noua jucarie. Poate in versiunea finala …. Nu am cuvinte sa exprim cat de mult urasc aceste diferente intre FF – IE – Opera si Chrome din punct de vedere al randarii unui site
Deci daca il folositi acum aveti si versiunea portabila. Enjoy